Extra odolná fasádna omietka

Plesne a riasy trápia veľkú časť užívateľov zatepľovacích systémov. Ich rast nie je možné úplne eliminovať. Čím kvalitnejšiu fasádnu omietku použijete, tým dlhšie bude vaša fasáda vyžadovať len minimálnu údržbu.

 

  • Extra odolná fasádna omietka
  • Extra odolná fasádna omietka
  • Extra odolná fasádna omietka

Najväčším problémom fasád sú v posledných rokoch plesne a riasy. Hlavnou príčinou ich vzniku je povrchová vlhkosť a znečistenie. Veľmi rýchlo sa šíria, jedna spóra vyprodukuje do dvoch týždňov až 50 miliónov nových. Postupne narúšajú povrch a vytvárajú nepekné čierne fľaky. A pritom ešte dokážu zákerne a nenápadne poškodzovať vaše zdravie.

Preto boli vyvíjané nové typy hybridných pojív s nanočasticami kremíka, vďaka ktorým sa fasády menej špinia a rýchlejšie schnú po daždi či rannej rose. Kombináciou týchto nanopojív s osvedčenými silikátovými a silikónovými materiálmi vznikajú omietky novej generácie.

Keďže sú silikátové omietky náchylnejšie na spracovanie a majú obmedzenú škálu farieb, dá sa povedať, že najlepšou voľbou súčasnosti sú fasádne omietky na nano-silikónovej báze.

Máte záujem o fasádu novej generácie? Tak neváhajte a prejdite priamo na podstránku Nano-silikónovej fasádnej omietky a pošlite nám dopyt.

V čom je naša nano-silikónová omietka výnimočná?

Nejde o bežnú silikónovú omietku, ide o pastovitú omietku s nanokremíkovou technológiou. Tá zaistí extrémne rýchly odvod vlhkosti z povrchu a minimálny sklon k zachytávaniu špiny. K dlhodobo čistému vzhľadu prispieva aj jej jemná zatieraná (točená) štruktúra.

Je vybavená špeciálnymi mikrokapsulami, vďaka ktorým bude vaša fasáda 2 krát dlhšie chránená proti plesniam a riasam. Na rozdiel od bežne používaných protiplesňových látok ostávajú po zaschnutí pevne zakompované v omietke. Vyznačujú sa riadeným pomalým uvoľňovaním aktívnych zložiek, čo výrazne predlžuje dobu odolnosti omietky. Skladba mikrokapsúl je upravená tak, aby boli bezpečné pre vaše zdravie, zvieratá aj životné prostredie.

Navyše je poctivo vyrobená z najlepších surovín, veľmi ľahko sa aplikuje a je fakt trvácna. Jej kvalitou sme si natoľko istí, že pre vás poskytujeme extra záruku na odolnosť proti plesniam.

Na polystyrén, minerálnu vlnu aj nezateplenú fasádu

Predstavte si krásnu fasádu aj po desiatich rokoch. Naša omietka s nanokremíkovou technológiou spoľahlivo odoláva poveternostným vplyvom, špine i mikrobiologickému napadnutiu. Má veľmi nízku nasiakavosť a najvyššiu priepustnosť vodných pár. Je univerzálne použiteľná na všetky typy zatepľovacích systémov, komíny, sokle aj steny bez zateplenia.

Máte záujem o fasádu novej generácie? Tak neváhajte a prejdite priamo na podstránku Nano-silikónovej fasádnej omietky a pošlite nám dopyt.

Potrebujete ďalšie informácie o nano-silikónovej omietke? Napíšte nám:


* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

V zmysle nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie info@polytex.sk.

Pre bližšie informácie ako nakladáme s osobnými údajmi kliknite sem.

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín