Elastická fasádna termofarba

Zmeny počasia, ročných období, ale aj vnútorné pnutie v budovách sú hlavnými príčinami vzniku prasklín a trhlín na povrchovej vrstve domu. O tom, že nejde len o estetický problém svedčí postupné prenikanie dažďovej vody a narušenie povrchu fasády.

Pohľad na praskliny, pľuzgiere, prípadne väčšie trhliny nie je príjemný. Navyše, oprava takýchto poškodení si často vyžaduje veľké náklady. Ako sa tomu vyhnúť a pritom neminúť veľa peňazí? Jednoduchším a výrazne lacnejším riešením je prevencia pomocou pružných náterov.

 

  • Elastická fasádna termofarba
  • Elastická fasádna termofarba
  • Elastická fasádna termofarba
  • Elastická fasádna termofarba
  • Elastická fasádna termofarba

Špeciálna elastická farba ACTIN THERMO

Je vyvinutá tak, aby premostila vznikajúce vlasové trhliny. Túto schopnosť si zachováva dlhodobo. Na rozdiel od bežných elastických náterov tvoria veľkú časť jej objemu mikroguličky. Tieto znižujú pravdepodobnosť vzniku trhlín počas tepelného namáhania, a tým predlžujú životnosť ošetreného povrchu. Mikroguličky obmedzujú aj zrážanie vlhkosti na povrchu náteru, čím znižujú riziko vzniku plesní a rias.

Vyberte si odtieň

Okrem dlhodobej a účinnej ochrany povrchov spĺňa táto farba aj dekoračné a estetické požiadavky. ACTIN THERMO si môžete dať natónovať do takmer akéhokoľvek odtieňa, náter dosahuje najvyššiu stálosť farieb. Aj pri jeho použití by ste však mali myslieť na skutočnosť, že tmavšie odtiene pohlcujú viac energie zo slnka, čím sa viac prehrievajú. Preto odborníci odporúčajú vyberať skôr svetlé, prípadne pastelové odtiene.

Použitie

Náter nanášajte v dvoch, najlepšie v troch vrstvách. Vtedy lepšie vyplní a preklenie trhlinky. S tromi nátermi sa zvyšuje aj termoizolačný efekt, pretože je na sebe viac mikroguličiek. Farba je priateľská k životnému prostrediu, ľahko sa nanáša, neprská. ACTIN THERMO je ideálny na opravu fasádnych povrchov, na ktorých sú viditeľné vlásočnicové praskliny, hlavne na renováciu zatepľovacích systémov na báze polystyrénu. Môžete ho použiť aj na hrubšie omietnuté fasády a betónové povrchy, napríklad na panelových domoch. Náter nepopraská ani na nanovo tmelených spojoch.

Informujte sa detailnejšie o termonátere ACTIN THERMO ›

Mám záujem o elastickú termofarbu ACTIN THERMO:


* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

V zmysle nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie info@polytex.sk.

Pre bližšie informácie ako nakladáme s osobnými údajmi kliknite sem.

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín