O nás

Našim poslaním je vyrábať omietky, farby a laky na vnútorné steny a fasády, ktoré vás vždy príjemne prekvapia. A nielen cenou.

Pozrite si krátku videoprezentáciu našej firmy:
 

 

Tajomstvo nášho úspechu


Sme perfekcionisti. Dávame pozor aj na tie najmenšie detaily. Naše omietky, farby a laky sú priateľské k prírode i vášmu zdraviu. Snažíme sa, aby bol každý náš produkt malým majstrovským dielom.

Investujeme do najmodernejších technológii a vybavenia na miešanie farieb. Vďaka tomu neustále zlepšujeme kvalitu našich produktov a služieb.

Dlhodobo spolupracujeme a máme osobné vzťahy so špecialistami top firiem v našom obore ako napr. BASF, DOW, WACKER, OMYA, CHROMAFLO, THOR či AKZO NOBEL.

 

Radi vám pomôžeme, ak hľadáte odborníka na:
 

 

Prečo nie sme len ďalší z mnohých výrobcov farieb?


1. Sme čestní. Čestnosť je pre nás v podnikaní najdôležitejšia hodnota. Vyrábame len overené výrobky, čo naozaj fungujú. Odporučíme vám ich len v prípade, keď sme si stopercentne istí výsledkom.

2. Našim cieľom nie je zarábať veľké peniaze (aj keď sa tomu nebránime  ), ale prinášať hodnotu sebe, partnerom a priateľom… Preto môžeme garantovať, že naše produkty dostanete v najlepšom pomere ceny a kvality.

3. Našou najväčšou motiváciou je, keď sa darí našim zákazníkom. Ich spokojnosť nás vie naštartovať viac ako ranná káva.

 

Naše produkty sme v poslednej dobe dodávali pre:
 

 

Už od roku 1990 vyrábame poctivé omietky, farby a laky, ktoré robia váš život krajším.

Nájdi svoju farbu! 

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín