O nás

Poctivé slovenské farby, omietky a laky

Sme slovenský výrobca. Pre výrobu našich produktov vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny a prvotriedne pigmenty výlučne od renomovaných dodávateľov.

Overená kvalita

Všetky naše produkty spĺňajú technické parametre predpísané európskymi a slovenskými normami. Kvalita a proces výroby sú pravidelne kontrolované viacerými nezávislými inštitúciami.

Odborné poradenstvo

Úzko sa špecializujeme na výrobu ekologických povrchových úprav pre fasády a vnútorné steny. Preto v tomto segmente dokážeme poskytnúť nadštandardné technické poradenstvo. Navštívte naše poradenské centrá v sídle spoločnosti v Porúbke, v Žiline, Banskej Bystrici, Bratislave a Košiciach a využite možnosť odbornej konzultácie v príjemnom prostredí.

Tradícia od roku 1990

Patríme k najdlhšie pôsobiacim spoločnostiam na slovenskom trhu. Našimi farbami a omietkami bolo ošetrených milióny metrov štvorcových povrchov.

Moderná výrobná prevádzka

V roku 2011 sme postavili jednu z najmodernejších výrobných prevádzok v strednej Európe. Máme vlastné koloristické laboratórium. Dokážeme pripraviť presné 100 ml vzorky vami zvoleného materiálu vo vybranom farebnom odtieni.

Vývoj a inovácie

Každoročne investujeme do modernizácie kapacít na vývoj a výrobu. Naši odborníci neustále sledujú najnovšie svetové trendy. Výsledkom je viacero inovatívnych produktov - hygienické nátery, laky na stenu či termoizolačné nátery.

Referencie

Pre rýchle dodávky, osobný servis a trvalé férové vzťahy s partnermi sme v poslednom čase dodávali finálne povrchové úpravy napríklad pre nové kardiologické centrum v Košiciach, nemocnicu na Antolskej ulici v Bratislave, Bratislavský hrad, atómovú elektráreň v Mochovciach, kúpele Piešťany, kúpele Rajecké Teplice...

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, doručujeme do 24 hodín