Fasádna omietka novej generácie

Plesne a riasy trápia veľkú časť užívateľov zatepľovacích systémov. Ich rast nie je možné úplne eliminovať, ale dá sa značne obmedziť výberom vhodných materiálov. Čím kvalitnejšiu fasádnu omietku použijete, tým dlhšie bude vaša fasáda vyžadovať len minimálnu údržbu a plesne nebudú poškodzovať vaše zdravie.

 

  • Fasádna omietka novej generácie
  • Fasádna omietka novej generácie
  • Fasádna omietka novej generácie

Nový výskum pre ochranu fasád

Top inovácia v oblasti vývoja fasádnych omietok sú pojivá s nanočasticami kremíka. Vďaka nim sa fasády menej špinia a rýchlejšie schnú po daždi či rannej rose. 

Kombináciou týchto pojív s osvedčenými materiálmi vznikajú omietky novej generácie. Klasické silikátové omietky sú náročnejšie na spracovanie a majú obmedzenú škálu farieb. Dá sa povedať, že najlepšou voľbou súčasnosti sú fasádne omietky s nanočasticami kremíka na silikónovej báze.

Máte záujem o fasádu novej generácie? Tak neváhajte a prejdite priamo na podstránku Nano-silikónovej fasádnej omietky a pošlite nám dopyt.

Lepšia ako všetky predošlé

POLYTEX Nano-silikónová omietka je prémiová pastovitá omietka s nanokremíkovou technológiou. Spoľahlivo odoláva poveternostným vplyvom, špine i mikrobiologickému napadnutiu a preto si zachováva dlhodobo svieži vzhľad. K minimálnemu zachytávaniu špiny prispieva aj jej jemná zatieraná (točená) štruktúra.

Pre vysoký výskyt plesní na fasádach sme omietku vybavili špeciálnymi aktívnymi mikrokapsulami. Prešla sériou náročných skúšok a preukázala výrazne vyšší stupeň ochrany proti plesniam a riasam ako bežné omietky.

Pri dosahovaní najvyšších kvalitatívnych štandardov kladieme vždy dôraz aj na ekológiu. Skladba mikrokapsúl je upravená tak, aby bola omietka bezpečná pre vaše zdravie, zvieratá aj životné prostredie.

 

 

Na polystyrén, minerálnu vlnu aj nezateplenú fasádu

Omietka s nanokremíkovou technológiou je univerzálne použiteľná na všetky typy zatepľovacích systémov, komíny, sokle aj steny bez zateplenia. Je ideálna aj pre fasády s problémovou údržbou alebo vyššou pravdepodobnosťou rozvoja plesní a rias ako sú panelové domy, budovy bez dostatočného prekrytia fasád, či stavby v blízkosti riek, lesov a polí.

Máte záujem o fasádu novej generácie? Tak neváhajte a prejdite priamo na podstránku Nano-silikónovej fasádnej omietky a pošlite nám dopyt.

Potrebujete ďalšie informácie o nano-silikónovej omietke? Napíšte nám:


* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

V zmysle nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie info@polytex.sk.

Pre bližšie informácie ako nakladáme s osobnými údajmi kliknite sem.

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín