Špeciálny lak namiesto obkladačiek

ACTIN LI je ekonomickou alternatívou ku obkladačkám do kuchyne, alebo kúpeľne. Hladkú stenu stačí natrieť interiérovou farbou podľa vami zvoleného odtieňa a potom jednoducho naniesť priehľadný lak. Získate tak vode odolný, umývateľný povrch bez škár. Široká paleta odtieňov podkladovej farby zaručí dokonalé zladenie s kuchynskou linkou, či doplnkami v kúpeľni alebo na toalete.

 

Čo je lak na stenu?

Je to bezfarebný náter, riediteľný vodou, priateľský k životnému prostrediu. Vytvára plne umývateľný povrch s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí majú radi čisté steny. Pri vývoji laku sme kládli veľký dôraz na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. ACTIN LI spĺňa prísne požiadavky pre aplikáciu na detské hračky. Obsahuje najmodernejšie aktívne látky vo forme mikrokapsúl, ktoré preventívne chránia povrch laku pred plesňou.

Ako ho aplikujem?

Ide to ľahko valčekom na kvalitné interiérové farby odolné voči mokrému oderu. Lak je priehľadný, takže farebnosť určuje jeho podklad. Z jedného kilogramu laku natrieme pri dvojnásobnom nátere približne 7 metrov štvorcových. Náradie po práci jednoducho umyjeme čistou vodou. Po čase nie je problém pretrieť lak inou farbou.

Použitie laku na stenu

Napríklad ako ekonomickú náhradu obkladov. V tomto prípade je výhodou vznik jednoliateho povrchu bez škár. Je ideálny ako finálny náter extrémne namáhaných povrchov, ako sú sokle pri schodiskách, vstupné haly, chodby v školách, bytovkách, nemocniciach...

Je správnou voľbou aj pre steny v nákupných centrách, predajniach a iných miestach s problémovým odstavením prevádzky. Je vhodný aj do priestorov so zvýšenou vlhkosťou, ako sú sprchy, kúpeľne, šatne...

Informujte sa detailnejšie o laku ACTIN LI ›

Mám záujem o špeciálny lak na stenu:


POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, doručujeme do 24 hodín