Revolučný protiplesňový náter

Pleseň na fasáde je nepríjemným prekvapením, ale aj tento problém má účinné riešenie. Je ním unikátna nano-silikónová fasádna farba. Jej súčasťou sú špeciálne mikroguličky, pravidelne rozmiestnené v zmesi kvalitných silikónových živíc a ostatných vybraných zložiek.

 

  • Revolučný protiplesňový náter
  • Revolučný protiplesňový náter
  • Revolučný protiplesňový náter

V čom je protiplesňový náter ACTIN THERMO SAN revolučný?

Obsahuje najpokrokovejšie aktívne látky, ktoré ničia široké spektrum plesní a rias. Ide o mikročastice, ktoré ostávajú pevne zabudované v nátere, nevymývajú sa a preto sú zárukou dlhodobej ochrany náteru.

Náter potláča kondenzáciu vzdušnej vlhkosti, čím odstraňuje jednu z hlavných príčin rozvoja rias a plesní. Popri tom minimálne zachytáva špinu, ktorá je pre plesne živnou pôdou.

Po vyschnutí vytvorí na povrchu stien membránu, ktorá neprepustí vodu a zároveň je veľmi priedušná pre vodné pary. Táto funkcia by sa dala prirovnať k vysoko priedušnej a zároveň nepremokavej látke Goratex.

Popri výborných ochranných a dekoračných vlastnostiach má náter aj zvýšenú odrazivosť slnečného žiarenia. Tým môže dosiahnuť stabilnejšiu teplotu v miestnosti počas leta a znížiť množstvo energie na chladenie obytných priestorov. Tu treba pripomenúť, že odraz slnečného žiarenia závisí vo veľkej miere na farebnom odtieni fasády. Je známe, že tmavšie odtiene pohlcujú viac tepla ako biela farba.

ACTIN THERMO SAN je bez zápachu, riedi sa vodou, je vhodný na takmer všetky druhy fasád i vnútorných stavebných povrchov. Má mimoriadnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, kyslým dažďom a priemyselným exhalátom. Predpokladaná životnosť je minimálne 15 rokov. Na náter poskytujeme 5 ročnú extra záruku na odolnosť voči plesniam.

Informujte sa detailnejšie o termonátere ACTIN THERMO SAN ›

Mám záujem o termonáter ACTIN THERMO SAN:


* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

V zmysle nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie info@polytex.sk.

Pre bližšie informácie ako nakladáme s osobnými údajmi kliknite sem.

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín