Aktuálne informácie

Vážení zákazníci,

naďalej vám namiešame farby a omietky najrýchlejšie v Žilinskom kraji alebo dodáme expresne rýchlo kuriérom. Fungujeme na 100%.
Vzhľadom na aktuálnu situáciu a v záujme ochrany zdravia našich zamestnancov, a ako opatrenie proti šíreniu koronavírusu, sme ale obmedzili osobný kontakt v našej výrobnej prevádzke v Porúbke pri Žiline.
Naši pracovníci dodržiavajú zvýšené hygienické nariadenia a pracujú len s ochrannými prostriedkami. Pre vašu bezpečnosť sú všetky objednané produkty pred expedíciou dezinfikované!
 

Osobný odber vo firemnej predajni

Osobný odber tovaru je v dnešných dňoch u nás v Porúbke pri Žiline možný len za podmienky, že vstúpite do nášho areálu s ochranným rúškom. Radi vás obslúžime na čerstvom vzduchu pod prístreškom pred predajňou v bezkontaktnom režime s dostatočným odstupom
Potrebné detaily môžeme vybaviť aj telefonicky na čísle 0903 864 079.
Tovar vám bude odovzdaný aj s dokumentáciou vonku pod prístreškom pred expedičným skladom.
Areál bude otvorený v pracovné dni, od 8.00 do 15.30 hod.
 

Dodanie tovaru kuriérom

Online objednávky a dodanie tovaru prepravnou spoločnosťou do firmy alebo domov fungujú v štandardnom režime, ale s malými zmenami. Vzhľadom na súčasnú situáciu, zásielky doručujeme len k posledným uzamykateľným dverám. Prosíme zákazníkov aby si počas doručovania zakryli ústa a nos a obmedzili kontakt s doručovateľmi na minimum.

Nakoľko banky fungujú v obmedzenom režime a dobierka spôsobuje kuriérom veľký problém, preferujeme bezhotovostnú platbu bankovým prevodom na základe preddavkovej faktúry (ak nie je v špeciálnom prípade dohodnuté inak, ako napr. u zmluvných partnerov).

Objednávať môžete prostredníctvom webových formulárov pri jednotlivých produktoch alebo telefonicky na čísle 0903 864 079.

Prosíme o zvýšenú ohľaduplnosť a trpezlivosť pri dobe dodania.

Ďakujeme za pochopenie a želáme pevné zdravie.

Kolektív pracovníkov POLYTEX

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín