Antimikróbne farby na stenu

Plánujete v najbližšej dobe premaľovať steny u vás doma alebo na pracovisku? Potrpíte si na zdravú klímu v miestnosti a máte radi naozaj čisté steny? Doprajte si profesionálne interiérové farby so striebrom, ktoré popri špičkových úžitkových vlastnostiach dokážu eliminovať aj neviditeľných nepriateľov.

 

  • Antimikróbne farby na stenu
  • Antimikróbne farby na stenu
  • Antimikróbne farby na stenu
  • Antimikróbne farby na stenu
  • Antimikróbne farby na stenu
  • Antimikróbne farby na stenu

Čo sú antimikróbne farby?

Ide o ekologické farby obsahujúce ióny striebra a iné aktívne mikročastice. Tie ostávajú pevne zabudované v nátere, nevymývajú sa a preto sú zárukou dlhodobej ochrany proti mikróbom- baktériam, plesniam a vírusom. Vďaka tomu dodajú vnútorným priestorom úplne nový rozmer hygieny a bezpečia.
Používajú sa predovšetkým v zdravotníctve, v penziónoch pre seniorov, ústavoch sociálnej starostlivosti, balneoprevádzkach, bazénoch, fitnescentrách a kozmetických salóch. Pre ich zdravotnú nezávadnosť a unikátne funkčné vlastnosti si ich často zakúpia aj do pobytových miestností, kuchýň, kúpelní, toaliet alebo pri problémoch s plesňami na stenách.

Účinné aj proti koronavírusu

Novým koronavírusom sa môžete nakaziť aj vtedy, keď sa dotknete povrchu stien, na ktorom sú vírusové častice, a potom sa dotknete úst, nosa alebo očí. Životnosť vírusu závisí od mnohých faktorov, vrátane okolitej teploty, vlhkosti a typu povrchu. Na hladkých stenách sa môže udržať aj dva dni.
Množstvo vedeckých štúdií ukázalo, že vírusy sú po styku s iónmi striebra usmrtené a neschopné ďalej mutovať. Pre použitie striebra v náteroch je udelený aj medzinárodný patent, v ktorom je uvedené, že náterové hmoty s iónmi striebra deaktivujú koronavírus do 4 hodín.
A preto jedným z riešení, ako sčasti predísť nákaze v domácnostiach či na pracovisku, je práve použitie farieb na steny s obsahom striebra.

Prečo antimikróbne farby POLYTEX?

Sme jedným z lídrov na trhu v dodávkach špeciálnych ekologických náterov.
Naše antimikróbne farby sú zdravotne nezávadné, certifikovné a najkomplexnejšie testované.
Garantujeme najlepší pomer ceny a kvality.

Detailnejšie informácie o našich antimikróbnych hygienických farbách, možnostiach tónovania a cenách nájdete tu ›

Mám záujem o antimikróbnu hygienickú farbu:


* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

V zmysle nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie info@polytex.sk.

Pre bližšie informácie ako nakladáme s osobnými údajmi kliknite sem.

POCTIVÁ SLOVENSKÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradícia od 1990

RÝCHLE DORUČENIE

Máme všetko skladom, expedujeme do 24 hodín